Prvenstvo Beograda za starije juniore
U subotu, 16. maja, održano je Prvenstvo Beograda za starije juniore i juniorke (U20), na kojem su atletičari našeg kluba ostvarili odlične rezultate i osvojili veliki broj medalja. Plavo-beli su tokom čitavog takmičenja pokazali borbenost, kvalitet i sjajan timski duh, uz niz uspešnih nastupa na stazi i borilištima. Zlatne medalje Srebrne medalje Bronzane medalje Čestitamo … Read more